E-book Němčina pomocí sloves

Přestaňte konečně být věčným začátečníkem!

  • 29 mini lekci na 121 straně s praktickým a srozumitelným vysvětlením, tipy a triky, které můžete okamžitě převést do praxe
  • Smysluplný a důkladně promyšlený výběr jen nezbytné gramatiky a slovní zásoby. Takže nebudete zahlcení, ale naučíte se jen to podstatné ke konverzaci.
  • Žádná pustá teorie – vše hned vyzkoušíte, stejně jak to udělali před vámi stovky lidi, kteří jsou spokojení se svými pokroky.

Kdyby mně někdo takový ebook nabídl v době, kdy jsem hledala zkratky v učení se jazykům každý den, ochotně bych za něj zaplatila i deset tisíc korun. Abych se naučila to, co vám v e-booku předávám, musela jsem vynaložit (bez přehánění) desítky tisíc korun a leta studia...

 Vy teď ho máte za 899 Kč pouhých 599 Kč!

Často se mě ptáte...
 
 Můžu používat E-book bez videí na vašem kanále?

 Samozřejmě! E-book si můžete vzít kamkoliv, kde nemáte internet nebo nemusíte být zrovna připojení, a učit se jen podle knihy. Ale pokud chcete zabit dvě mouhy jednou ránou, tak se uvelebte v oblíbeném křesle a užijte koukání na videa, která jsou na YT zdarma, čtení e-booku a dělání do něj poznámek.
 
  Jakou úroveň němčiny musím mít?
 29 lekci v E-booku a na YT jsou určené začátečníkům a mírně pokročilým.
 
  Kdo pro vás videa na YT udělal?

 Jsem to já, Naděžda Rojková, nadšená milovnice cizích jazyků a zapálená lektorka němčiny, angličtiny a ruštiny. Vysvětlím vám velmi polopatě nezbytnou teorii, to znamená, že všemu budete rozumět bez namahy. Ukážu vám šikovné metody, díky kterým vám půjde učení němčiny jednoduše a přirozeně. Zbavím vás zbytečného strachu a stresu z mluvení německy a vy si tak budete konverzace užívat s lehkosti a sebejistě.

Hodnota E-booku je víc, než 899 Kč / 37 €

Pouze teď máte na E-book skvělou cenu 599 Kč / 25 €

02 : 17 : 59 : 17

Po skončení času cena naskočí na 899 Kč / 37 €

Znáte moje video lekce němčiny na YouTube?
 V nich učím, jak na němčinu šikovně, aniž byste hledali u sebe talent na jazyky!
 V tomto e-booku vám nabízím přepis všech 29 lekci pro začátečníky a mírně pokročilé, abyste je mohli pohodlně sledovat a dělat svoje poznámky.
 Už nic nemusíte přepisovat! Udělala jsem to za vás!

@ 2022 Mgr. Naděžda Rojková www.JazykyŠikovně.cz